Yoggies

YOGGIES

YOGGIES  -  chovateli nazýván „sušený barf“ - velmi chutné, za studena lisované granule české firmy,  s vysokým obsahem masa z farmových chovů.

Díky lisování a sušení při teplotách do 38°C  jsou přijatelnou alternativou přirozené stravy psů.

Výhodou jsou dvě velikosti granulí  - klasická velikost (průměr granulí 11 mm) a minigranule (6 mm) – které  jsou preferovány menšími plemeny psů. Granule jsou často využívány i jako odměna při cvičení či na výletech.

V nabídce je kuřecí s hovězímjehněčí s bílou rybou a pro aktivní psy kachna se zvěřinou. Všechny druhy jsou ve verzi normál i mini.

Dále doporučuji Yoggies jogurt pro psy a kočky (ovčí, bez laktózy).

A pro ty, co se psem hodně cestují a na cestách pes špatně žere, doporučuji Fit lisovanou kostičku (plnohodnotná krmná dávka). Určitě stojí za vyzkoušení sušené maso a masové piškoty. Také konzervy jsou vynikající kvality, výhodou je jeden druh masa (hovězí čí krůtí) a praktické víčko na konzervu.

 

Granule lisované za studena můžete bez problémů střídat s krmením syrovou stravou. Neděláte takový „zmatek“ zažívacímu ústrojí, jako když dáte jednou extrudované granule a podruhé syrovou stravu. Díky vysokým teplotám a tlaku při zpracování jsou extrudované granule jinak tráveny a hlavně bobtnají v žaludku, čímž zvyšují riziko torze žaludku zejména u aktivnějších psů.

Bližší info na www.yoggies.cz

 

Na trhu seženete i jiné, za studena lisované granule.  Nejvíce jsem spokojena se značkou Reico a Yoggies. A logicky – s cenou klesá kvalita… levnější granule - nižší obsah masa, většinou horší kvalita vstupních surovin, vyšší krmná dávka. O jiných, za studena lisovaných granulích se dozvíte na www.doglife.cz.

 

Svým klientům poskytuji slevy na objednané zboží. Při pravidelném odběru věrnostní akce 8+1 zdarma na granule Yoggies. Osobní vyzvednutí Libhošť, po domluvě Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frýdek-Místek. 

 

Každému zvířeti vyhovuje něco jiného. Nejdůležitější je najít krmivo vyhovující jemu i vaší peněžence.

S výběrem vám ráda pomohu či zajistím vzorek na vyzkoušení.